Frankie w Pioma-Odlewnia

28 lipca Piomę-Odlewnię odwiedziła grupa wyjątkowych gości. Należała do nich 12-letnia Oliwia Gotwald, dla której biegliśmy w Drużynie Laury, podczas III Nocnego Półmaratonu Wielu Kultur, jej rodzina oraz wolontariusze i przedstawiciele Fundacji „Nie ma czasu”, a także przedstawiciele organizatora biegu.
Pioma-Odlewnia pomogła rozpropagować ideę połączenia pasji sportowej z chęcią pomocy oraz wsparła finansowo całą akcję charytatywną, towarzyszącą półmaratonowi. Za każdego zawodnika, który ukończył bieg w Drużynie Laury przekazaliśmy dodatkowe środki pieniężne przeznaczone na leczenie i rehabilitację dziewczynki.
Prezes Zarządu-Rafał Kania w podziękowaniu za zaangażowanie Piomy-Odlewni i jej pracowników w akcję charytatywną otrzymał ślicznego, ręcznie wykonanego ślimaka Frankiego- symbol fundacji „Nie ma czasu’’.
– Pioma-Odlewnia i jej pracownicy często pracują w trudnych warunkach. Są jak nasz ślimak Frankie- wytrwali, niezłomni i uparci w dążeniu do celu. Podziwiamy ich za wrażliwość, aktywność i zaangażowanie w pomoc chorej dziewczynce, za co również bardzo gorąco dziękujemy- mówi Agnieszka Skalska- fundator i prezes zarządu Fundacji.
Wolontariusze otrzymali ogromne podziękowania od Fundacji oraz naszej spółki, a także zaproszenie na zwiedzanie odlewni.
Jesteśmy dumni, że wspólne wysiłki przyniosły wymierny efekt, w postaci środków pieniężnych, które pomogą Oliwii w walce z chorobą.

Oliwio, jesteśmy z Tobą!

Kontakt

Odlewnia Żeliwa „Śrem” Sp. z o.o.
ul. Staszica 1
63-100 Śrem, Polska

KRS 0000750981,
Regon: 630262070,
NIP: 785-00-10-299

Tel. +48 61 28 13 700
ozsrem@pgosa.pl

Wyślij zapytanie