Grupa PGO powiększa się!

Rozpoczęliśmy proces integracji z firmą Kopex Foundry Sp. z o.o., która stanowi wyzwanie, ale jednocześnie otwiera nowe możliwości  działania. Stworzenie komplementarnej oferty, poszerzenie rynków zbytu, wykorzystanie efektów synergii to tylko niektóre z nich. W wyniku przeprowadzonej pod koniec stycznia akwizycji stworzyliśmy największą w Polsce grupę przemysłową specjalizującą się w produkcji odlewów i odkuwek.

Ta transakcja to szansa do rozwoju dla obu stron. Dla Kopex Foundry pozyskanie inwestora branżowego stwarza możliwość stabilnego funkcjonowania, a integracja i uzyskanie efektu skali przyczyni się do stworzenia przewagi konkurencyjnej całej Grupy.  Przed nami okres wytężonej pracy, wierzę jednak, że będzie to okres twórczyi efektywny. Integracja pracowników Kopex Foundry ze społecznością PGO  stanowić będzie niewątpliwie jedno z najważniejszych wyzwań na rok 2017. Dołożymy wszelkich starań, aby wejście Kopex Foundry w struktury PGO było dla pracowników szansą rozwoju zawodowego i osobistego. Jestem przekonany, że ich wiedza, doświadczenie i potencjał przyczynią się do dalszego rozwoju naszej Grupy. – podkreśla Prezes Dariusz Ginalski.

 

KOPEX FOUNDRY jest producentem odlewów staliwnych i żeliwnych. Wyroby spółki trafiają do górnictwa, hutnictwa, energetyki oraz przemysłu cementowego, morskiego i maszyn rolniczych, wykorzystywane są także w urządzeniach dźwigowychi transportowych.

KopexFoundry

Kontakt

Odlewnia Żeliwa „Śrem” Sp. z o.o.
ul. Staszica 1
63-100 Śrem, Polska

KRS 0000750981,
Regon: 630262070,
NIP: 785-00-10-299

Tel. +48 61 28 13 700
ozsrem@pgosa.pl

Wyślij zapytanie