Nagroda Inteligentnego Rozwoju

Forum Inteligentnego Rozwoju przyznało Piomie-Odlewni Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju. Kapituła konkursu, wyróżnia spółki, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju przemysłu dzięki innowacyjnym działaniom oraz prowadzonym inwestycjom.

W tym roku, kapituła doceniała sferę badawczo-rozwojową  oraz wpływ na wzmocnienie regionu i jego społeczności.

Rozwój to synonim siły, możliwości i zaangażowania, a inteligentny rozwój to coś znacznie więcej. To zdolność do postrzegania, analizy i adaptacji, to także umiejętność uczenia się oraz wykorzystywania już posiadanej wiedzy i umiejętności. To właśnie robimy w Piomie-Odlewni.  Dla mnie to wyjątkowe wyróżnienia, ponieważ dziś cała Grupa PGO, w tym oczywiście i nasza Spółka, jest na etapie przemian, w fazie intensywnego wzrostu i rozwoju. Jestem przekonany, że ten wzrost ma i będzie miał wpływ także na synergiczny rozwój regionów i społeczności lokalnych w otoczeniu naszych zakładów. Zatem nagrodę odbieramy, jako dowód, że wybraliśmy dobry kierunek działania – podsumował prezes Pioma-Odlewnia Rafał Kania, podczas gali wręczenia nagród na II Forum Inteligentnego Rozwoju.

Działania Spółki, które zostały docenione w tegorocznej edycji konkursu, były realizowane w ramach „Strategii PGO na lata 2017-2020”.

Kontakt

Odlewnia Żeliwa „Śrem” Sp. z o.o.
ul. Staszica 1
63-100 Śrem, Polska

KRS 0000750981,
Regon: 630262070,
NIP: 785-00-10-299

Tel. +48 61 28 13 700
ozsrem@pgosa.pl

Wyślij zapytanie