Grupa PGO

PGO S.A. to jedna z największych w Polsce grup kapitałowych działających w branży metalurgicznej. Spółki wchodzące w skład Grupy PGO produkują odlewy żeliwne i staliwne oraz odkuwki matrycowe i swobodnie kute. Ponad 130-letnie doświadczenie, stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych w oparciu o wiedzę, ciągłe inwestycje w park maszynowy i linie produkcyjne, a przede wszystkim nowoczesne zarządzanie, zaangażowanie zespołu i wykorzystanie możliwości rozwoju, pozwalają spółkom Grupy PGO z powodzeniem współpracować z najbardziej wymagającymi klientami, pozycjonując Grupę wśród liderów branży metalurgicznej.

PGO S.A. jest częścią TDJ S.A. prywatnej polskiej firmy inwestycyjnej, działającej od blisko 40 lat w różnych sektorach gospodarki.

Skład grupy

pgo-c

PGO S.A. z siedzibą w Katowicach, podmiot dominujący Grupy, spółka holdingowa, świadcząca usługi zarządcze i administracyjne dla swoich spółek produkcyjnych.

logo-c_srem

Odlewnia Żeliwa Śrem Sp. z o.o. z siedzibą w Śremie – producent odlewów żeliwnych o masie od 0,5 kilograma do 30 ton.

log0-c_pioma

Pioma-Odlewnia Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim – producent odlewów staliwnych i żeliwnych o masie od 5 kilogramów do 8 ton.

logo-c_glinik

Kuźnia Glinik Sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach – producent odkuwek matrycowych o masie od 0,2 do 150 kg i swobodnie kutych o masie od 0,5 do 8 000 kg.

logo-c_fugo

Fugo Odlew – oddział zamiejscowy Pioma-Odlewnia, która obecnie realizuje produkcję odlewniczą dawnej spółki Fugo Odlew Sp. z o.o. i posiada prawo do marki. Modelarnia i biuro techniczne zlokalizowane są w Koninie.


Oddział Stalowa Wola –  oddział Pioma-Odlewnia Sp. z o.o. jest producentem odlewów staliwnych i żeliwnych najwyższej jakości, o  masie od 30 do 5000 kg i wymiarach maksymalnie do 4000 mm w stanie surowym lub obrobionym mechanicznie.

Schemat Grupy PGO

Kontakt

Odlewnia Żeliwa „Śrem” Sp. z o.o.
ul. Staszica 1
63-100 Śrem, Polska

KRS 0000750981,
Regon: 630262070,
NIP: 785-00-10-299

Tel. +48 61 28 13 700
ozsrem@pgosa.pl

Wyślij zapytanie