Oferujemy zarówno obróbkę zgrubną ( pozostawiając naddatki od 1 do 3 mm na obróbkę finalną uzgodnioną z Klientem ) oraz obróbkę na gotowo.

Pierwszym etapem przed rozpoczęciem obróbki jest opracowanie procesu technologicznego dla obróbki zgrubnej i na gotowo. Dokumentacja i programy wykonywane są przez dział technologiczny.

Obróbka zgrubna ma na celu pozostawienie naddatków od 1 do 3 mm wg instrukcji obróbki uzgodnionej z klientem. Obróbka na gotowo jest wykonana wg dokumentacji klienta.

Po obróbce następuje proces kontroli, który obejmuje sprawdzenie wszystkich wymiarów wg dokumentacji klienta lub wg instrukcji obróbki uzgodnionej z klientem. W następnej kolejności odbywa się malowanie i suszenie. Ten etap występuje w przypadku kiedy pomalowany odlew jest obrobiony, a klient dodatkowo wymaga malowania powierzchni obrobionych.

Odlewy po obróbce przed pakowaniem są zabezpieczane środkami antykorozyjnymi. W zależności od wielkości i wymagań klienta odlewy są pakowane w koszach lub na paletach. Po odpowiednim oznaczeniu i przekazaniu na magazyn są gotowe do wysyłki. Obróbkę wykonujemy na maszynach konwencjonalnych, jak i na nowoczesnych centrach CNC.

 

 

Kontakt

Odlewnia Żeliwa „Śrem” Sp. z o.o.
ul. Staszica 1
63-100 Śrem, Polska

KRS 0000750981,
Regon: 630262070,
NIP: 785-00-10-299

Tel. +48 61 28 13 700
ozsrem@pgosa.pl

Wyślij zapytanie